Nová ŠKODA KAROQ si vás získa za 60 sekúnd

Nová ŠKODA KAROQ si vás získa za 60 sekúnd

Nová ŠKODA KAROQ si vás získa za 60 sekúnd

Kompaktné SUV ŠKODA KAROQ v novom prevedení stavia na tradičných prednostiach modelu a prináša technické novinky i sebavedomejší dizajn. Sebavedomejší výraz mu dodáva nová šesťhranná maska chladiča s pozmeneným nárazníkom a rovnako tak aj svetlomety s novým štvorokým dizajnom, v ktorom je zapracovaná aj nová linka pre denné svietenie. KAROQ môže mať prvýkrát aj svetlá typu LED Matrix.

KAROQ je obľúbeným rodinným vozidlom i autom pre všetky príležitosti. Dobrodružná povaha tohto SUV sa dopĺňa s priestranným a skvelo variabilným interiérom. Batožinový priestor pojme až 521 litrov.

Nová ŠKODA KAROQ si vás získa za 60 sekúnd

LED svetlomety, bohatá séria asistenčných systémov a bezpečnostnej výbavy (až deväť airbagov, prediktívny tempomat a funkcia Travel Assist, systém núdzového brzdenia, multikolízna brzda a ďalšie) alebo moderná digitálna výbava s funkciami a službami konektivity či hlasovou asistentkou Laurou. To všetko sú prvky výbavy, ktoré robia z modelu KAROQ skutočne moderné SUV. Modernú povahu interiéru podčiarkujú aj ekologické materiály, či už čiastočne recyklované alebo recyklovateľné.

Nová ŠKODA KAROQ si vás získa za 60 sekúnd

Nová ŠKODA KAROQ je k dispozícii s bohatou paletou úsporných, ekologických a pritom výkonných motorov EVO. Pätica agregátov pokrýva spektrum výkonu od 81 do 140 kW, na výber sú motory 1.0 TSI, 1.5 TSI a 2.0 TSI (výhradne pre špičkovú verziu SPORTLINE) a rovnako tak dve verzie agregátu 2.0 TDI. KAROQ sa okrem toho dodáva v prevedení s pohonom predných alebo všetkých kolies, s manuálnou alebo automatickou prevodovkou DSG. Každý si tak vyberie svoj ideálny KAROQ.

Nová ŠKODA KAROQ SPORTLINE

Viac informácií o novej ŠKODA Karoq nájdete na stránke www.skoda-auto.sk/modely